Preloader Close

Teknik Destek / İlk Kurulum / Yardım

Teknik Destek

NAŞ Yazılımın koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlama konusunda en etkili uygulamalarından biri satış sonrası servis hizmetleridir. Bu konuda rakipsiz uygulamalarımız ile programlarımızın verimli kullanımını desteklemekteyiz. NAŞ Yazılım, programlarının ilk kurulumundan başlayarak her adımda kullanıcının yanında yer alır.

Programımızın İlk Kurulumu

NAŞ Programları sisteminizin konfigürasyonuna göre özel hazırlanmaktadır.İlk kurulumu NAŞ Yazılım tarafından uzaktan bağlantı sağlayarak ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Birden Fazla Bilgisayarda Kullanma

NAŞ Programları, birden fazla bilgisayarda kullanmak için ek lisans alınması gerekir.Kurulumu NAŞ Yazılım tarafından uzaktan bağlantı sağlanarak yapılmaktadır.

Makina Değişikliği veya İşletim Sistemi Değişikliği

NAŞ Programları ilk yüklendikleri bilgisayardan bir başka bilgisayara yüklendiğinde veya ilk bilgisayarda köklü donanım değişikliği yapıldığında tekrar lisans bilgilerinin girilmesi gerekir. Yedek verileri aktarma ve yeniden lisanslama işlemi uzaktan bağlantı desteği ile yapılmaktadır.

Uzaktan Erişim İle Destek

Destek personelimiz talep edildiğinde ve/veya uygun görüldüğünde müşterimizin özel izni sonrası uzak erişim ile destek verebilmektedir. Bu işlem özel bir ücrete tabi değildir.

Uzaktan Erişim İçin AnyDesk Programına İhtiyaç Vardır.İndirmek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız.

AnyDesk Uzaktan Erişim Programını İndirmek İçin Tıklayın.